Skip to content

Сучасна стоматологія Дніпра
KatanDent

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Гігієна порожнини рота повинна бути початковим етапом будь-якого стоматологічного лікування та профілактики здоров’я зубів і ясен.
Лікування зубів у дітей, а також профілактика здоров’я зубів дітей повинні бути першорядними процедурами.
Лікування кореневих каналів зуба, лікування пульпіту, переліковування каналів — основні напрямки ендодонтичного лікування.
Протезування зубів є дуже важливою процедурою. Знімне протезування зубів, протезування на імплантатах. Ціни на протезування зубів.
Ортодонтія — розділ стоматології, що відповідає за корекцію неправильного положення зубів. Ціни на виправлення прикусу.
Установка зубних імплантів вже давно стала популярною процедурою. Замінити можна абсолютно всі втрачені зуби.
Профілактика та лікування пародонтиту є основними напрямками пародонтології. Ціни на лікування пародонтиту.
Напрями естетичної стоматології: відбілювання зубів, установка вінірів, реставрація зубів, виправлення прикусу.
Терапевтична стоматологія займається лікуванням зубів безопераційними методами. Лікування карієсу, установка штифтів.

Хірургічна стоматологія займається різними операціями, в т.ч. видалення зубів. Ціни на лікування альвеоліту, гемісекція зубів.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Фахівці центру стоматології KatanDent дотримуються всих принципів сучасної медицини, прагнуть навчити правильно чистити зуби кожного пацієнта, соблюдати догляд за зубами, щоб максимально скоротити ризик виникнення різних захворювань зубів і ясен. Профілактика здоров’я зубів завжди краще, ніж лікування. Наш спектр послуг охоплює всі галузі стоматології. Це й імплантологія, ендодонтія, протезування зубів, лікування зубів у дітей, пародонтологія.

Дуже популярна сьогодні естетична стоматологія. Сучасна людина пильно стежить за своїм зовнішнім виглядом, багато часу приділяє привабливості посмішки. Відбілювання зубів, установка вінірів, реставрація зубів, виправлення прикусу — процедури, до яких найбільш часто вдається нинішнє суспільство.

Протезування зубів також не стоїть на місці. При роботі з пацієнтами ми застосовуємо сучасні досягнення стоматологічної науки та здійснюємо як знімне, так і незнімне протезування зубів, мікропротезування, протезування на імплантатах і пр.

Ціни на наші послуги вельми доступні, а спектр послуг широкий: діагностика, складання індивідуальної схеми лікування, довгострокові гарантії. Відвідуйте кабінет стоматолога регулярно, щоб своєчасно діагностувати різні патології.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти естетичну корекцію зубів, довідатися про ціни на шинування зубів, лікування ясен та інші послуги Ви зможете в центрі стоматології Дніпра KatanDent.