Skip to content

Установка імплантів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Установка імплантів насправді зовсім не така вже кривава процедура, як багато хто собі її уявляє.

На сьогоднішній день установка імплантів — це цілком буденна операція, часом навіть видалення зубів може бути на порядок складніше і проходити довше.

Установка імплантів все ж вселяє страх, як і будь-який страх чогось невідомого. Тому розглянемо з яких етапів складається стандартна установка імплантів.

Процедура установки імпланта зуба

Установка імплантів зуба у професіоналів центру стоматології KatanDent займає приблизно 20 хвилин. Зуби мудрості дещо довше. Установка імплантів проводиться тільки із застосуванням високоякісного сучасного обладнання та фрез для свердління.

У цій тонкій роботі не допускаються ніякі помилки, адже будь-яка огріха може привести до відторгнення. Але все ж існує група людей, організм яких не уживається з імплантом. Якщо Ви входите в дану групу ризику, лікар-імплантолог неодмінно це виявить і прийме відповідні заходи.

Що необхідно робити після установки імпланта

Установка імплантів, хоч і невелика, але все ж операція, і відразу після її завершення потрібно прийнятий знеболююче, і потім ще таблетку перед сном. Прийом антибіотиків не завжди необхідний, при потребі їх призначить лікар.

Також рекомендовано прикладати холод до щоки, щоб уникнути утворення набряків або синяка. Не плануйте відразу ж після імплантації серйозні ділові зустрічі, не водіть автомобіль і відмініть всі справи, пов’язані з підвищеною увагою. Уникайте фізичних навантажень, різких перепадів температури.

Вартість установки імплантів буде варіювати залежно від кількості замінюваних зубів, від використовуваних матеріалів, їх фірм-виробників.

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення зубних імплантів є титан. Але все ж ціни на імплантацію будуть більше залежати від рівня валіфікаціі і майстерності імплантолога.

Імпланти максимально схожі з природними зубами, на перший погляд їх не відрізниш від натуральних. Таким чином, установка імплантів — це швидкий, сучасний і дієвий спосіб відновлення втрачених зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка імплантів, установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра