Skip to content

Гігієна і профілактика порожнини рота

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Професійна гігієна порожнини рота повинна бути початковим етапом будь-якого стоматологічного лікування та профілактики здоров’я.

Індивідуальна гігієна порожніні рота — основа здоров’я зубів кожного. Самостійного догляду за зубами потрібно приділяти особливу увагу.
Відбілювання зубів Opalescence сьогодні дуже популярна процедура. Відбілювання відбувається за допомогою капи. Ціни на відбілювання.
Професійне чищення Air Flow має ряд переваг: відсутність травм і пошкоджень емалі, безболісність процедури. Ціни на відбілювання зубів Air Flow.
Глибоке фторування зубів запобігає появі карієсу і підтримує здоров’я ротової порожнини. Метод профілактики. Ціни на глибоке фторування.
Герметизація фісур — ефективний спосіб боротьби та профілактики карієсу, найбільш поширеного захворювання зубів. Ціни на герметизацію фісур.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Як правильно чистити зуби повинен знати кожен, адже профілактика та гігієна порожнини рота — це запорука здоров’я зубів. Профілактика завжди краще, ніж лікування зубів. Але навіть якщо Ви уважні до свого здоров’я, дотримуєтеся догляду за зубами, все одно хоча б раз на рік необхідна професійна чистка зубів, яку проводить лікар-стоматолог. Також раз на пів року слід проходити планові огляди.

Профілактика і гігієна порожнини рота — це набір процедур, які спрямовані на оздоровлення органів порожнини рота з метою запобігання появи стоматологічних захворювань.

Отже, навіщо ж потрібна профілактика та професійна чистка зубів? Справа в тому, що бактеріальний зубний наліт просто неможливо самому видалити з міжзубних проміжків.

Фахівці нашого центру стоматології KatanDent дотримуються всих принципів сучасної медицини, прагнуть навчити правильно чистити зуби кожного пацієнта, щоб максимально скоротити ризик виникнення різних захворювань зубів і ясен.

Для усунення зубних відкладень ми застосовуємо тільки найкраще новітнє обладнання, яке відрізняється високою ефективністю. Наше обладнання не спричиняє ніякої шкоди емалі зубів, дозволяє видалити наліт з найбільш важкодоступних місць, підходить навіть для чутливих зубів, не залишає подряпин. Також наше устаткування дозволяє підготувати організм до процедури відбілювання зубів.

Професійне чищення зубів дозволяє прибрати зубні камені, відкладення біля ясен. Твердий зубний наліт самостійно ніяк не видалити, а він може стати причиною виникнення запалення та інших неприємних проблем. А професійна чистка зубів є рішенням навіть для лікування пародонтиту на ранній стадії.

Процедура чищення підрозділяється на декілька етапів: спочатку потрібно зняти зубні відкладення, потім йде шліфування зубів, полірування зубів, фторування зубів, аплікації на ясна і слизову оболонку.

Професійна профілактика та догляд за зубами показаний і дорослим і дітям. Плановий огляд у гігієніста обов’язковий, а для осіб з особливою чутливістю зубів, кровотечею ясен, курцям, фанатам кави і міцного чаю слід приходити на прийом близько чотирьох разів на рік.

Також професійний догляд — це обов’язковий етап перед процедурами установка імплантантів, відбілювання зубів, протезування зубів та інші види лікування зубів.

Особи, у яких встановлені імпланти, повинні проходити професійну чистку раз на 4-6 місяців, так як відкладення зубного нальоту і зубного каменю в області імплантанта може привести до відторгнення.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпра KatanDent» до Ваших послуг.