Skip to content

Професійна гігієна порожнини рота

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Професійна гігієна порожнини рота – це дуже важливий і невід’ємний пункт стоматологічних процедур.

Професійна гігієна порожнини рота повинна бути початковим етапом будь-якого стоматологічного лікування та профілактики. Окрім іншого, на прийомі у гігієніста будуть виявлені початкові стадії карієсу, якщо такі є, також після чистки буде простіше підібрати за кольором пломбу, та й гарантії на виконану роботу збільшаться в кілька разів.

Професійна гігієна порожнини рота – це процес видалення зубного нальоту і зубних каменів.

Дана процедура є необхідною через ряд причин. По-перше, провести повністю задовільну чистку зубів самому неможливо. Утворена з часом зубна бляшка з м’якого зубного нальоту поступово поширюється на всій поверхні зубів.

По-друге, продукти мікрофлори порожнини рота минералізують наліт на зубах, перетворюючи його на твердий зубний камінь.

А зубні камені можуть привести до неприємних і тяжких наслідків: утворення зубодесневої кишені, або навіть кісткової кишені внаслідок руйнування зв’язкового апарату періодонта. Далі слідує розвиток ще більш серйозних захворювань – запалення ясен (гінгвіт), який може перейти в пародонтит і навіть спричинити втрату зуба.

Професійна гігієна порожнини рота потрібна і дорослим і дітям. Плановий огляд у гігієніста обов’язковий, а для осіб з особливою чутливістю зубів, кровотечею ясен, курцям, фанатам кави і міцного чаю слід приходити на прийом близько чотирьох разів на рік.

Процедура чищення підрозділяється на кілька етапів: спочатку потрібно зняти зубні відкладення, потім йде шліфування зубів, полірування зубів, фторування зубів, аплікації на ясна і слизову оболонку.

Зубні відкладення видаляються кількома способами. Професійна гігієна порожнини рота ультразвуком на сьогоднішній день є найбільш ефективним і якісним методом боротьби з небажаним зубним нальотом. Ультразвукової скалер не несе шкоди зубної емалі.

Пігментований зубний наліт видаляється за допомогою спрямованої струменя аерозолю Air- flow. Після даної процедури зуби стануть на два тони світлішими, але не назавжди. Щоб досягти максимального ефекту скористайтеся процедурою відбілювання зубів.

Після чищення слідує обробка зубів гелем або лаком, що містить фтор, який зменшує чутливість зубної емалі.

Професійна гігієна порожнини рота триває від пів до півтори години. Також наш фахівець обов’язково проведе для Вас інструктаж з приводу догляду за зубами, підбере засоби індивідуальної гігієни – правильну зубну пасту, щітку, нитку і т. д.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба мудрості, лікування пародонтиту Ви зможете у нас. “Стоматологічний центр Дніпро КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра