Skip to content

Ендодонтія. Лікування кореневих каналів

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Пульпіт є ускладненням карієсу, може виникнути внаслідок неякісної пломби. Лікування пульпіту потрібно проводити негайно. Ціни на лікування пульпіту.
Переліковування каналів, розпломбування — все це стоматологічна процедура, і вона складніша, ніж первинне пломбування зуба.
Вилучення старих штифтів і установка зміцнювальних вкладок — це завершальний етап лікування каналів кореневих зубів.
Повторне ендодонтичне лікування має не менш важливе значення, як і первинне. Ціни на лікування кореневих каналів зуба.

Терапевтичне лікування кісти зуба і гранульоми позбавить хворого від даних патологій безопераційним методом. Ціни на лікування кісти зуба.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Ендодонтія — це розділ терапевтичної стоматології, яка займається вивченням застосування лікувальних маніпуляцій в порожнині зубів, кореневих каналів зуба і тканинах в ротовій порожнині при хворобах пульпи і періодонтиту.

Запалення в пульпі може носити хронічний характер, заподіювати хворому фізичні страждання, моральні незручності. Запальні процеси можуть поширитися і на щелепу, обличчя і шию, ускладнювати захворювання внутрішніх органів, якщо такі є, і навіть провокувати виникнення нових хвороб.

Ендодонтія і способи ендодонтичного лікування можуть врятувати навіть досить сильно зруйновані зуби, не допустити ускладнення, що ведуть до втрати зуба, перешкоджати серйозні хвороби кісткових і м’яких тканин.

Ендодонтисти нашого центру стоматології KatanDent проведуть лікування кореневих каналів зуба з використанням тільки найсучаснішого обладнання. Новітні технології, що застосовуються нашими фахівцями, дозволяють точно визначити морфологію зубного каналу. А вони, як відомо, мають дуже малий діаметр.

Стоматологи нашого центру, спеціалізацією яких є ендодонтія, працюють дуже акуратно, багато уваги приділяють ретельному чищенню і пломбуванню навіть самих важкодоступних ділянок кореневих каналів.

У нас Ви зможете не тільки вилікувати зубні канали, а й перелікувати їх. Переліковування, безумовно, займає більше часу, ніж первинне лікування, що пов’язано з очищенням раніше запломбованих каналів.

Ендодонтія передбачає лікування пульпіту у дітей і у дорослих. Лікування пульпи передбачає усунення больових відчуттів в цій області, а також лікування причини виникнення болю. Існують різні методи лікування пульпіту: консервативні, оперативні та девітальні.

Більш серйозним захворюванням зубів є періодонтит — запалення зв’язок і прилеглих тканин зуба. Лікування періодонтиту більш тривале. Але вчасно розпочате лікування і якісне пломбування допоможе зберегти зуб.

Лікарі-ендодонтисти центру стоматології KatanDent завжди зможуть допомогти навіть при серйозних проблемах кореневих каналів . Кожному пацієнту ми гарантуємо якісну медичну допомогу, прийнятні ціни та індивідуальний підхід.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пародонтиту, довідатися про ціни на бюгельне протезування зубів, реставрація зубів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.