Skip to content

Лікування пародонтиту в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Лікування пародонтиту потрібно проводити негайно, так як пародонтит — це складне запальне захворювання, при якому відбувається ураження і руйнування тканин ясен, що оточують зуби.

Пародонтит — це стрімко прогресуюче і дуже небезпечне захворювання. Якщо відкладати лікування пародонтиту, ризик втрати зуба збільшується. Саме тому стоматологи не втомлюються попереджати пацієнтів про те, що відтягувати з пародонтитом не варто.

На перших етапах розвитку хвороби з’являється невелика набряклість ясен, кровоточивість, незручності при жуванні, зубні зв’язки стають більш слабкими. Все це, як правило, не викликає великої тривоги у хворого.

Але надалі симптоми пародонтиту стають вже вкрай помітними: яскраво виражене запалення ясен, оголення шийки зубів, поява гнійників в пародонтальних кишенях, зміщення зубів внаслідок їх рухливості, неприємний запах з рота і навіть збільшення лімфовузлів.

Виникнення пародонтиту може бути викликано цілим рядом причин, як загальних, так і місцевих. Це можуть бути хвороби крові, діабет, слабкий імунітет, гострі хронічні захворювання, всілякі інфекції та травми.

Хвороботворні бактерії спочатку наносять ураження слизової ясен, так виникає гінгвіт, далі хвороба поширюється на глибші шари тканин, розхитуючи опорний апарат зуба.

Пародонтит може бути травматичним. Щоб його уникнути, потрібно дбати про безпеку перед механічними впливами на ясна.

На прийомі в центрі стоматології KatanDent, лікарі виявлять загальний стан порожнини рота, походження пародонтиту, виміряють глибину ясенної борозни, щоб визначити стадію захворювання.

Лікування пародонтиту може бути терапевтичним і хірургічним. Якщо ступінь пародонтиту легка, то просто буде проведено видалення зубних каменів і призначення протизапальних препаратів. Хірургічне лікування пародонтиту направлено на лікування зубодесневих кишень. Для цього використовується метод кюретажа: зняття верхніх шарів ясен, очищення кишень, і подальше зашивання ясен.

Профілактика завжди краще, аніж лікування пародонтиту. Профілактика пародонтиту полягає в якісній і регулярної гігієні порожнини рота, вживанні жорсткий їжі, своєчасні візити до стоматолога.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пародонтиту, довідатися про ціни на незнімне протезування зубів, виправлення прикусу Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра