Skip to content

3D установка імплантів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

3D установка імплантів (зубне моделювання) — сучасна методика в імплантології. 3D установка імплантів і 3D моделювання в цілому — це віртуальне планування різних зубних операцій.

Комп’ютерні технології допомагають з високою точністю складати план лікування, враховуючи будову зубощелепної системи пацієнта, положення нервових закінчень, оцінювати майбутні результати. Помилки при оперуванні зведені до мінімуму. 3D моделювання і 3D установка імплантів також дозволяють виготовляти зубні протези, максимально схожі на природні зуби.

3D установка імплантів. Переваги.

Безпека. Тривимірні моделі щелепи пацієнта дозволяють з гранично високою точністю визначити місце розташування всіх зубів, гайморових пазух, тому їх пошкодження, а також пошкодження нервових закінчень виключені.

3D візуалізація. Завдяки об’ємним моделям, імплантолог може показати пацієнтові майбутню розстановку імплантів, наочно показати всі етапи операції, провести необхідні розрахунки з максимальною точністю.

Висока точність. 3D модель зображення можна повертати і розглядати під різними кутами, щоб підібрати найбільш кращий варіант для установки імпланта.

Натуральне протезування. Всі зубні протези і коронки виготовляються автоматично, за допомогою унікального роботизованого обладнання. Для цього порожнину рота сканують, потім спеціальними програмами створюється віртуальна модель щелепи і імпланта з протезом. Далі проект моделювання втілюється в життя.

3D установка імплантів дозволяє пацієнтові економити свій дорогоцінний час, зводить всі ризики до мінімуму.

3D установка імплантів — це сучасний, інноваційний і абсолютно безпечний спосіб імплантації нових зубів. Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти зубні протези індивідуально для кожного пацієнта, а також підбирати потрібне місце під імплант, всі помилки виключені.

Центр стоматології KatanDent має у своєму арсеналі все необхідне обладнання для 3D установки імплантів. Новітні технології до Ваших послуг.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити зубні імпланти 3D, пройти повторне ендодонтичне лікування, установку люмінірів, довідатися про ціни на зубні протези, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра