Skip to content

Гемісекція зубів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Гемісекція зубів — це операція з видалення одного кореня зуба і коронки. Застосована тільки для багатокореневих зубів. Гемісекція зубів призначається тоді, коли вогнище захворювання знаходиться в одному з коренів зуба і не піддається лікуванню. При цьому інші корені і частина коронки залишаються здоровими.

Гемісекція зубів найчастіше призначається при лікуванні хронічного періодонтиту, якщо його лікування вже неможливо.

Гемісекція зубів починається з пломбування каналів здорових коренів зуба. Після чого робиться анестезія і лікар приступає до операції. Завдання полягає в тому, щоб акуратно видалити частину коронки, розділивши її на декілька частин, і хворий корінь.

Іноді доводиться робити лоскутну операцію, тобто відслаювати слизиово-надкістковий лоскут, а вже потім видаляти корінь бормашиною. У цьому випадку коронка не зачіпається.

Обраний спосіб залежить від загального стану пацієнта, рекомендацій та показань з лікування зубів. Гемісекція зубів триває, як правило, 1-2 години.

Порожня лунка заповнюється спеціальним остеопластичним матеріалом. Гемісекція зубів закінчується накладанням швів. Пацієнт повинен робити наступні візити до стоматолога в міру одужання. Через два тижні шви знімають.

Оперований зуб збереже всі свої основні функції, і надалі при необхідності може бути використаний в якості опори для протеза.

Гемісекція зубів дозволяє зберегти зуб за допомогою хірургічного втручання.

При цьому гемісекція зубів — це дуже тонка робота, що вимагає від стоматолога-хірурга особливої ​​обережності. Адже потрібно дотримати збереження межкореневої перегородки і не зачепити здорові корені.

Операція абсолютно безболісна, сучасні способи анестезії в комплексі з охолоджувальною рідиною не дадуть Вам відчути болю.

У нашому стоматологічному центрі працюють кращі стоматологи-хірурги, які проводять всі операції на вищому рівні. Ціни на гемісекцію зуба прийнятні для кожного пацієнта.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти гемісекцію зубів, видалення зубів мудрості, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра