Skip to content

Видалення зубів у дітей.
Лікування зубів у дітей і підлітків.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Видалення зубів – це найстрашніша процедура для дітей. Кожна дитина боїться видалити зуб, і неважливо, молочний він чи корінний. Але страшного в цьому зовсім нічого немає.

Сучасні технології знеболювання настільки доскональні, що ймовірність виникнення больових відчуттів зведена нанівець. У нашому центрі стоматології KatanDent видалення зубів у дітей здійснюється тільки під місцевою анестезією.

Знеболювання перед видаленням зубів у дітей характеризується певними особливостями у зв’язку з анатомічною будовою дитячої щелепи. Фахівці нашого центру добре знають скільки ввести анестезії для певного зуба. Попередньо хворий зуб буде оброблений гелем або емульсією для усунення болю, і укол голкою буде зовсім непомітний. Нам можна довірити здоров’я Вашої дитини, лікування зубів буде проведено на вищому професійному рівні.

Видалення зубів молочних в переважній більшості випадків проводиться тільки за допомогою аплікаційної анестезії (застосування знеболюючих емульсій і гелів). Знеболеними яснами дитина не відчуває дотику щипців. Повноцінна анестезія повинна проводитися, якщо видаляється корінний зуб або нерухомий молочний з довгим коренем.

Видалення зубів у дітей – це швидкий процес, так як молочні коріння добре розсмоктуються, вирвати їх не становить труднощів.

Видалення тимчасових зубів потрібно проводити вчасно, бажано не раніше, ніж за один рік до старту появи постійного. Якщо відбудеться раннє видалення, то інші зуби почнуть зміщуватися до порожнього місця, що призведе до необхідності виправлення прикусу.

Якщо зберегти тимчасовий зуб все ж не вдається, то проводиться видалення зубів по хірургічним показанням. Після видалення потрібно відразу ж записатися на прийом до ортодонта, який призначить спеціальний ортодонтичний апарат для запобігання зсуву зубів.

Видалення зубів у дітей призначає безпосередньо дитячий стоматолог. Батьки, зі свого боку, зобов’язані вчасно помітити тривожні симптоми в дитини: скарги на біль, гнійники на яснах, набряк обличчя, підвищення температури.

Всі ці та інші симптоми можуть виникнути і поширитися блискавично, а також повести за собою ускладнення. Тому зволікати в цьому випадку протипоказано. Дитячі лікарі нашого центру проведуть оперативну діагностику, за результатами якої буде призначено необхідне лікування.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. “Дитячий стоматологічний центр в Дніпрі КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра