Skip to content

Виправлення прикусу. Лікування зубів у дітей і підлітків.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Виправлення прикусу у дітей – найважливіше завдання ортодонтів. Здоров’я зубощелепної системи багато в чому залежить від правильного формування змикання зубів, а також впливає на здоров’я організму в цілому.

Неправильний прикус призводить до ускладнень гігієни порожнини рота, призводить до карієсу і хвороб ясен. Виправлення прикусу гарантує правильний процес жування, завдяки чому якісне пережовування знижує ризик захворювань шлунково-кишкового тракту.

Якщо спостерігається патологічне заднє положення нижньої щелепи, як наслідок відбувається звуження просвіту гортані, через що частішають ГРЗ (гострі респіраторні захворювання).

Так що, ортодонтія допомагає у профілактиці цілого ряду інших патологій.

Часто батьки думають, що виправлення прикусу потрібно здійснювати вже після зміни молочних зубів на постійні, але ця думка не вірна. Є перелік патологій прикусу і тимчасових зубів, які потребують негайного лікування. Тому перший прийом у ортодонта потрібно провести, коли дитині буде 2-3 роки. Доктор проведе огляд, зробить оцінку положення зубів, дасть рекомендації або випише при необхідності лікування.

Дуже важлива і профілактика прикусу у дітей: проведення спеціальних гімнастик для околоротових м’язів, відучення від смоктання пустушок, пальців.

Виправлення прикусу здійснюється за допомогою знімних і незнімних ортодонтичних апаратів. Знімні ортодонтичні апарати – це індивідуально виготовлені трейнери, міобрейси, вестибулярні пластинки. Їх можна використовувати з 3 років. Незнімні ортодонтичні апарати – це брекети. Їх призначають з віку 10-11 років, рідко раніше. Їх можна встановлювати як на весь зубний ряд, так і на окремі зуби для виправлення прикусу.

Особливих відмінностей дитячі брекети і дорослі брекети не мають. Хіба що дитячі можуть бути кольоровими, яскравими. Існують металеві брекети і керамічні брекети.

Дитяча стоматологія вже давно визнала ортодонтію своєї першорядної галуззю, адже виправлення прикусу у дітей дуже важливе.

Ортодонтичних апаратів боятися не варто. Зверніться до лікаря якомога швидше, адже формування зубощелепної системи зупиняється до 15 років. До цього віку виправленню підлягають навіть вагомі патології, які в подальшому можуть бути вирішені тільки хірургічним втручанням.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекет-системи, лікування кісти зуба Ви зможете у нас. “Дитячий стоматологічний центр в Дніпрі Катан Дент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра