Skip to content

Терапевтична стоматологія.
Якісний індивідуальний догляд.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Карієс — найпоширеніше захворювання зубів. Ціни на лікування карієсу, лікування глибокого карієсу можна дізнатися в нашому Центрі.
Санація порожнини рота для вагітних дуже важлива. Стоматологічна допомога майбутнім мамам Центр KatanDent.
Зубні штифти служать для прикріплення реставраційної конструкції до кореня зуба. Ціни на установку штифтів.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Терапевтична стоматологія вивчає причини виникнення і розвитку хвороб зубів і тканин в порожнині рота, займається їх діагностикою, профілактикою та розробкою методів лікування.

Терапевтична стоматологія є одним з найбільш затребуваних напрямків у стоматології. При перших несприятливих ознаках і навіть незначної зубного болю, потрібно негайно звертатися до лікарів-стоматологів.

Фахівці Центру стоматології KatanDent у своїй роботі використовують тільки новітні медичні препарати та інструменти.

Терапевтична стоматологія включає:

Усунення зовнішніх зубних дефектів. Дефекти зуба (темні, жовті плями і т. п.) є як причиною різних захворювань зубів, так і причиною незручностей, скутості для людини. Своєчасне лікування дефектів убезпечить Вас від можливого розвитку патологій. Усунення зовнішніх зубних дефектів — швидка і безболісна процедура.

Лікування гінгівіту, лікування періодонтиту. Терапевтична стоматологія дозволяє виявити приховані стоматологічні захворювання, які протікають непомітно і руйнують зуби.

Запальні процеси також можуть стати причиною розвитку хвороб порожнини рота. Наші фахівці-терапевтологі вживатимуть усіх необхідних заходів для заощадження здоров’я зубів і ясен.

Реставрація пошкоджених зубів. Сучасна терапевтична стоматологія в комплексі з естетичної стоматологією творять чудеса. Якщо Ваші зуби мають сколи, чи не досить міцні, не поспішайте прощатися з гарною посмішкою. Відновити пошкоджену емаль сьогодні зовсім не складно. Застосовувані композитні матеріали дуже якісні, не змінюють з часом колір, довговічні.

Лікування карієсу. Карієс — найпоширеніше захворювання зубів. При ураженні зубної емалі спочатку проводиться чистка, а потім область заповнюється пломбою. Наші професіонали вилікують навіть глибокий карієс з гарантією на свою роботу.

Профілактика захворювань порожнини рота. Регулярне відвідування стоматологічного кабінету, професійна гігієна порожнини рота дозволяють запобігти захворювання порожнини рота. Індивідуальна гігієна порожнини рота також відіграє важливу роль. Лікар-стоматолог розповість Вам як правильно доглядати за здоров’ям зубів і ясен.

Терапевтична стоматологія є першорядною галуззю роботи нашого центру. У нашій роботі ми застосовуємо новітні сучасні лікарські препарати, знеболюючі засоби. Не варто боятися стоматологів. Навіть самі, здавалося б, неприємні процедури пройдуть швидко і без болю. Анестезія для кожного пацієнта підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей його організму.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру реставрація зубів, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.