Skip to content

Лікування ясен у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Догляд за порожниною рота передбачає не тільки уважне ставлення до здоров’я зубів, але і своєчасне лікування ясен.

Якщо будуть здорові ясна, то і зуби будуть міцними. У разі появи кровоточивості ясен при чищенні, неприємного запаху з рота, потрібно відразу ж звернутися за допомогою до лікаря-пародонтолога.

Десна виконують не тільки захисну і покривну функцію, а й займаються рівномірним розподілом навантажень при жуванні. Тому так важливо починати негайне лікування ясен при перших тривожних сиптомів.

На ранніх стадіях захворювання лікування ясен проводиться безболісно, швидко і ефективно. Лікар-пародонтолог проведе лікування ясен, лікування зубів, професійне чищення зубів, навчить пацієнта як правильно підтримувати гігієну порожнини рота, щоб уникнути гінгівіту та інших хвороб ясен.

Відкладення зубних каменів виникає через неякісну гігієни. Щоб цього уникнути, потрібно правильно чистити зуби, користуватися флоссом (зубною ниткою), ополіскувачами для рота або бальзамами. Дотримання цих простих рекомендацій підтримуватиме Ваші зуби і ясна здоровими.

Несвоєчасне лікування ясен може надовго затягнутися, якщо справа дійшла вже до пародонтиту. Пародонтит — це стрімко прогресуюче і дуже небезпечне захворювання. Якщо відкладати лікування пародонтиту, ризик втрати зуба збільшується. Симптоми пародонтиту: запалення ясен, оголення шийки зубів, поява гнійників в пародонтальних кишенях, зміщення зубів внаслідок їх рухливості, неприємний запах з рота і навіть збільшення лімфовузлів.

Причинами розвитку захворювань ясен може бути не тільки погана гігієна, а й старі протези, пломби, зубні коронки.

Рухливість зубів можна лікувати за допомогою шинування — зв’язування декількох зубів або всього зубного ряду по дузі.

Лікування ясен може відбуватися і радикальним методом — шляхом хірургічного втручання. Це видалення поганих м’яких тканин, трансплантація ясенного клаптя, заміна на біологічну кісткову мембрану. Дані способи лікування не дають довічної гарантії, але дозволяють привести стан ясен в норму. Ціни на лікування ясен в центрі стоматології KatanDent дуже прийнятні.

Щоб тривалий час підтримувати зуби і ясна в здоровому стані, потрібно дотримуватися всіх правил гігієни, режиму харчування, регулярно відвідувати стоматолога. Тоді лікування ясен і лікування зубів буде зводитися до профілактичних заходів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування ясен, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра