Skip to content

Брекет-системи у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Брекет-системи — це ортодонтичні апарати, які служать для виправлення нерівного прикусу, вирівнювання зубів. Нинішні брекет-системи естетичні, високоякісні, ефективні та не доставляють незручностей під час носіння.

Сьогодні мати гарну рівну посмішку може кожен, достатньо звернутися до лікаря-ортодонта і він допоможе Вам виправити прикус. Сучасні брекет-системи бувають різних видів, виготовлені з різних матеріалів.

Види брекет-систем

Брекет-системи класифікуються за матеріалом виготовлення, за способом розміщення на зубах і за способом фіксування дуги з брекетами.

Металеві брекети. Метал — це найдавніший матеріал, з якого виготовляються брекет-системи. Основні метали застосовувані в ортодонтії: нікельовані сплави, титан, золото та інші. Металеві брекети досить помітні, це їх основний недолік.

Пластикові брекети. Вони бувають як кольоровими, так і кольору зубної емалі. Безбарвний пластик малопомітний, а різнокольорові брекети як правило ставлять дітям. Пластикові брекет-системи досить крихкі і мають властивість фарбуватися.

Керамічні брекети дуже естетично виглядають, практично непомітні на зубах, відрізняються високою міцністю, не схильні фарбуванню. Ціни на керамічні брекет-системи вище, ніж на брекети з металу чи пластика.

Сапфірові брекети виготовлені зі штучного кристала сапфіра, відносяться до групи керамічних брекетів, прозорі, не фарбуються, не накопичують зубний наліт. Сапфірові брекети дуже привабливі і надійні. Вартість сапфірових брекетів досить висока.

Комбіновані брекет-системи — при виготовленні яких використовується кілька матеріалів, наприклад, кераміка і метал.

Також брекет-системи підрозділяються на вестибулярні брекети і лінгвальні брекети. Перші кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду, другі — на внутрішній. Лінгвальні скоби не помітні для оточуючих, але більш дорогі, і можуть підійти далеко не в кожному випадку. Також лінгвальні брекет-системи зменшують розмір порожнини рота, через що змінюється і дикція, для догляду за ними потрібна більш трудомістка гігієна порожнини рота.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити брекет-системи, пройти лікування стоматиту, довідатися про ціни на пломбування зубів, установка імплантів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра