Skip to content

Лікування стоматиту. Дитяча стоматологія

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Стоматит і лікування стоматиту – найбільш поширений вид серед дитячих стоматологічних захворювань. І, хоча стоматит і не призводить до тяжких ускладнень, хвороба все-таки не повністю нешкідлива.

Лікування стоматиту найчастіше приходиться на ранній дитячий вік (0-3 роки життя). Не переживайте і не панікуйте сильно, якщо у Вашого малюка з’явився стоматит. Сучасна медицина з легкістю впорається з цією недугою.

Стоматит вражає слизову рота локально. Причина виникнення хвороби може бути як місцевого характеру, так і загального.

Місцеві фактори – це карієс та інші хвороби зубів, зубні камені, погана гігієна порожнини рота, дисбактеріоз. Загальні фактори – різні інфекційні захворювання.

Стоматит може бути гострим і навіть стати хронічним. За клінічними показаннями буває виразковий стоматит, катаральний стоматит, афтозний стоматит, а також алергічний стоматит.

Причин виникнення захворювання предостатньо, але батьків головним чином цікавить лікування стоматиту у дітей. Досить часто дорослі практикують лікування стоматиту в домашніх умовах. Цього краще не робити, адже самолікування може не тільки не допомогти, а й сприяти довгій затягнутості запального процесу, спричиняючи дитині страждання.

Так що при перших симптомах стоматиту обов’язково звертайтеся в Центр стоматології KatanDent.

Наші висококваліфіковані дитячі стоматологи проведуть повноцінне комплексне обстеження, виявлять причину виникнення стоматиту, пропишуть необхідне лікування стоматиту. У нашому стоматологічному центрі працюють тільки справжні професіонали своєї справи, до кожної дитини буде знайдений індивідуальний підхід.

У нашому дитячому кабінеті застосовуються тільки найсучасніші й продуктивні засоби лікування стоматиту у дітей.

Весь курс лікування проходить під суворим контролем лікаря. Якщо дитина буде скаржитися на больові відчуття або буде погано їсти, стоматолог пропише йому знеболюючі гелі та емульсії.

Усяка без винятку інфекція негативно впливає на імунітет дитини. Для підвищення імунної системи в період лікування стоматиту слід приймати препарати, які зміцнюють організм.

Головними помічниками в цій непростій для кожного малюка ситуації повинні бути батьки. Дорослі повинні стежити, щоб всі рекомендації та призначення лікаря були виконені.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування стоматиту, довідатися про ціни на пломбування зубів, установка імплантів Ви зможете у нас. “Дитяча стоматологічна клініка в Дніпрі КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра