Skip to content

Лікування зубів у дітей і підлітків. Дитяча стоматологія в Дніпро.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Лікування зубів у дітей вимагає особливого підходу, адже за своєю анатомічною будовою дитячі та дорослі зуби значно відрізняються.

Дитяча зубна емаль тонша і ще не повністю мінералізована. А внутрішньозубна порожнина з нервово-судинною тканиною набагато більша за розмірами, ніж у дорослої людини. Це є причиною швидко прогресуючого карієсу у дітей, який може перетворитися на пульпіт і періодонтит. Тому лікування зубів у дітей вимагає серйозного підходу і негайного звернення до лікаря при перших негативних симптомах.

Лікування зубів у дітей дуже часто супроводжується з подоланням страху стоматологів. Якщо одного разу був пережитий болючий досвід відвідування лікаря, то кожний наступний візит в клініку буде тяжким психологічно.

Так що з особливою відповідальністю потрібно здійснювати найперший прийом у стоматолога, найкраще, щоб це була просто гігієна порожнини рота, профілактичний огляд, який пройде безболісно та в ігровій формі. У цьому випадку довіра до дитячого стоматолога буде закладена з малих років.

Особливості лікування зубів у дітей

Лікування зубів у дітей має свої особливості. Лікування проводиться у зв’язку з протіканням патологій у роті, і навіть якщо виник хоч невеликий карієс, лікування потрібно проводити негайно.

Дуже ефективною є процедура сріблення зуба. Вона зможе зупинити розвиток карієсу.

Також ефективне пломбування зуба, яке проводиться під місцевою анестезією. Далі каріозна частина препарується, і безпосередньо пломбується спеціальними матеріалами з кальцієм у складі для мінералізації зубної емалі.

Лікування зубів у дітей не є у всіх випадках своєчасним, що може призвести до розвитку більш серйозних захворювань (наприклад, пульпіт). Лікування пульпіту молочних зубів має проводитися з урахуванням кореневих особливостей будови дитячого зуба. Коріння максимально наближені до зачатку постійного зуба, і з часом розсмоктуються. Тому видалення кореня зуба у дітей строго протипоказано, щоб не принести шкоду корінному зубу.

Для таких випадків був розроблений метод муміфікування пульпи, який зупиняє запальний процес і позбавляє від болю. Далі зуб пломбують.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекет-системи, видалення нерва в зубі Ви зможете у нас. “Дитяча стоматологічна клініка в Дніпрі КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра