Skip to content

Протезування зубів.
Купити, виготовити зубні протези

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Установка зубної коронки — це стандартний і найбільш поширений варіант незнімного протезування зубів.
Знімне протезування зубів відрізняється від незнімного тим, що пацієнт може сам вводити і витягувати зубний протез з рота.
Останнім часом протезування на імплантатах стало дуже популярною процедурою, і замінило собою звичайне протезування зубів.
Мікропротезування зубів дозволяє здійснювати протезування зубів з мінімальним впливом на сусідні здорові зуби. Ціни на мікропротезування зубів.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Протезування зубів є дуже важливою процедурою. Найчастіше пацієнти вважають, що при невеликому дефекті зубних рядів протезування зовсім необов’язково. Але це не так. Будь-який дефект призводить до порушення жувальної функції, і пережовування їжі займає більш тривалий час.

Також несвоєчасне протезування зубів призводить до зміщення зубів, і в підсумку може знадобитися виправлення прикусу. Здорові зуби будуть рухатися в бік порожнечі, нахилятися вперед або назад. Такі патології можуть розвинутися досить швидко, тому рекомендовано робити протезування не пізніше ніж через пів року після видалення зуба.

Якщо патологія все ж таки трапилася, спочатку необхідно здійснити візит до ортодонта, який призначить лікування, приведе в норму змикання щелеп, підготує місце для установки імплантів.

Ціни на протезування зубів можуть істотно варіювати. Все через те, що вони встановлюються у зв’язку з декількома факторами: число відсутніх зубів, прикус хворого, точне розташування дефекту, вік пацієнта, стан кісткових тканин.

Напередодні протезування зубів, хворому повинні підготувати ротову порожнину. Це професійна гігієна порожнини рота: чистка зубів, видалення нальоту, зубних каменів. Потім, у разі потреби, призначається лікування захворювань: лікування карієсу, лікування пульпіту або лікування періодонтиту.

Іноді перед тим, як поставити на зуби коронки або протези, потрібно попередньо депульпувати опорні зуби, тобто видалити нерви в природних зубах, на які надалі буде поставлена ​​коронка.

Якщо є ознаки гінгівіту, пародонтозу або пародонтиту, ці хвороби потрібно обов’язково вилікувати перед тим, як буде проведено протезування зубів.

Центр стоматології KatanDent оснащений всіма сучасними ортопедичними конструкціями. Пацієнт завжди має право вибору способу лікування або протезування. Наші фахівці для початку проведуть діагностику, а потім пояснять всі переваги і недоліки того чи іншого протеза, розкажуть про правила їх експлуатації, зберігання.

Протезування дуже тісно пов’язане з імплантологією, оскільки досить часто воно відбувається на штучних коренях і з фіксуючими имплантами. У нашій практиці ми використовуємо тільки новітні технології в галузі стоматології.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування кісти зуба Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.