Skip to content

Пародонтоз, пародонтит, гінгівіт.
Консультація пародонтолога

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Догляд за порожниною рота передбачає не тільки уважне ставлення до здоров’я зубів, але і своєчасне лікування ясен.
Пародонтит — це складне захворювання, при якому відбувається руйнування тканин ясен, що оточують зуби. Ціни на лікування пародонтиту.
Пародонтоз — це дистрофічне ураження кісткової тканини навколо зуба, що не запальне. Ціни на лікування пародонтозу.
Шинирование зубів зміцнює зуби, перешкоджаючи їх розхитування і випадання, а також зміцнює тканини пародонту.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Пародонтологія — це розділ стоматології, який займається профілактикою та лікуванням пародонту. Пародонт — це тканини, що оточують зуб (ясна, кісткова тканина, зв’язковий апарат зуба).

Пародонтологія вирішує такі проблеми, як кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, хиткість зубів. І краще вдатися до лікування відразу ж при появі перших симптомів, щоб не розвинулися гінгівіт, пародонтит або пародонтоз.

Гінгівіт — це запалення вільного краю ясен, супроводжується набряком, кровоточивістю. Найбільш поширена причина виникнення захворювання — скупчуванню нальоту на зубах і яснах внаслідок неякісної гігієни ротової порожнини. Також причинами розвитку гінгівіту може стати нестача вітамінів, хвороби кровоносної системи, шлунково-кишкового тракту, вагітність, гормональні збої і ін.

Пародонтологія не терпить самолікування. При появі перших симптомів гінгівіту, слід відразу ж звернутися до фахівця, який виявить природу виникнення хвороби і призначить відповідне лікування. Це дуже важливо, оскільки самостійне лікування лише тимчасово приглушить симптоми хвороби, яка тим часом буде прогресувати і простий гінгівіт може перерости в пародонтит.

Пародонтит — це запалення ясен, що безпосередньо покриває кісткову тканину і зв’язковий апарат. При цьому зуб стає хитким, волокна, що утримують його в лунці слабкі, виникають пародонтальні кишені між зубом і кістковою тканиною. У цій кишені залишаються частинки їжі, розмножуються хвороботворні бактерії, розвивається запалення. Якщо пародонтит поширений, це може призвести навіть до втрати зуба.

Причинами виникнення пародонтиту, крім гінгівіту, є також неправильний прикус, захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет.

Лікування пародонтиту може бути терапевтичним і хірургічним. Якщо ступінь пародонтиту легка, то просто буде проведено видалення зубних каменів і призначення протизапальних препаратів. Хірургічне лікування пародонтиту направлено на лікування зубодесневих кишень. Для цього використовується метод кюретажа: зняття верхніх шарів ясна, очищення кишень і подальше зашивання ясна.

Ще одне захворювання, лікуванням якого займається пародонтология — пародонтоз — дистрофічне ураження кісткової тканини. Характеризується погіршенням кровопостачання тканин ясен. Причини виникнення пародонтозу обширні, хвороба може бути навіть спадковою.

Пародонтоз точно діагностується лише на підставі рентгенограми. Але, якщо Ви стали спостерігати у себе підвищену чутливість зубів, хоча зуби і не розхитані, негайно зверніться до пародонтолога.

Чим пізніше почнеться лікування пародонтозу, тим імовірніше буде втрата зуба.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування гінгівіту, лікування пародонтиту, лікування пародонтозу, довідатися про ціни на переліковування каналів, встановити зуби за годину Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.