Skip to content

Реконструктивна хірургія в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Реконструктивна хірургія — розділ хірургії в стоматології, який займається корекцією дефектів щелепно- лицьової системи, як вроджених, так і набутих.

Реконструктивна хірургія проводить операції:

  • Синус — ліфтинг ( кісткова пластика);
  • Пластика м’яких тканин ротової порожнини.

Синус-ліфтинг — дуже поширена відновлювальна процедура, яка передбачає собою збільшення об’єму кісткової тканини. Процедура відноситься тільки до верхньої щелепи.

Синус-ліфтинг призначають, якщо стає неможливою установка зубних імплантів через атрофію кісткової тканини. Якщо висота кістки менше 8 мм, проводиться відкритий синус-ліфтинг. Якщо 8 мм і більше — закритий.

Зменшення кількості кісткової тканини на верхній щелепі відбувається внаслідок розростання в обсязі та в ширину гайморових пазух. Це відбувається з віком і це не патологія.

Синус-ліфтинг дозволяє хірургу-стоматолога використовувати довші імплантати, що рекомендується для бічних щелеп. Маються на увазі імпланти більше 10 мм. Також можливе застосування методик збільшення ширини гребеня.

Процедура синус-ліфтингу зробила імплантологію доступною для великого спектру пацієнтів. Сьогодні багато хто відмовляється від знімного протезування на користь імплантів, які дуже схожі на природні зуби.

Реконструктивна хірургія на м’яких тканинах ротової порожнини найчастіше призначається, якщо у пацієнта присутні логопедичні проблеми або неправильний прикус.

Щоб виправити проблеми з правильною вимовою звуків проводиться підрізання вуздечки язика або губи. Дана процедура проходить під місцевою анестезією, тривалість близько 20 хвилин.

Реконструктивна хірургія від нашого центру стоматології проводиться тільки із застосуванням кращих сучасних препаратів і перевірених технологій. Завдяки майстерності наших лікарів, всі процедури пройдуть безболісно і без зайвих переживань.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити зубні імпланти 3D, пройти повторне ендодонтичне лікування, установку люмінірыв, довідатися про ціни на зубні протези, лікування зубів у дітей Ви зможете в нашому центрі стоматології KatanDent у Дніпрі.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра