Skip to content

Пластинкові апарати в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Пластинкові апарати — це знімні ортодонтичні апарати, що застосовуються для виправлення неправильного прикусу. Це знімні апарати, тому їх можна самостійно зняти під час прийому їжі та чищення зубів.

Пластинкові апарати призначають, якщо потрібно змінити форму щелепної кістки, виправити зміщення зубів. Пластинкові апарати для зубів добре коректують ширину ньоба, регулюють ріст щелеп, тому зубні пластинки призначають дітям до 12 років, поки зубочелюстна система ще рухлива.

Перевагою пластинок для зубів є прийнятна вартість і висока ефективність. Недолік пластинок — це відсутність здатності рухати зуби. Пластинкові апарати тільки утримують коронки в правильному положенні. Отже, дають ефект тільки на перших стадіях неправильного формування прикусу.

Для більш серйозних випадків використовують брекет-системи. Пластинкові апарати — це щадний метод лікування прикусу.

На перших етапах лікування зубні пластинки ускладнюють мову, буде спостерігатися рясне слиновиділення, так як слинні рецептори будуть реагувати на пластинки як на їжу. Але з часом все нормалізується.

Також з неприємностей буде те, що пластинку потрібно промивати кожного разу після їжі, не виключена і її втрата, тому потрібно не забувати підкручувати гвинт. Брекети в такому випадку, звичайно, надійніше, але і носяться набагато довше.

Пластинкові апарати допомагають запобігти розвитку травматичної оклюзії (коли зуби при зростанні впираються в ясна). Якщо не подбати про лікування на ранніх стадіях розвитку патології, надалі дитину буде чекати тривале й неприємне лікування.

Викривлення прикусу у дітей найчастіше починає спостерігатися у віці 6-11 років, коли у них виявляються шкідливі звички: закусиванння губи, смоктання пальця і інш. Ці звички призводять до неправильного розвитку зубощелепної системи і м’язів. Нерівномірний розвиток м’язів проявляється через активне зростання щелепи.

Запобігти всих цих неприємностей допоможе пластинка для зубів, яка виправить прикус і зменшить навантаження на м’язи.

Види знімних ортодонтичних апаратів:

Одночелюстноі апарати — використовуються для вирівнювання зубів і направлення їх у правильне положення. Носяться цілу добу.

Преортодонтичні трейнери — нагадують двучелюстні капи. Матеріал виготовлення — еластомерний поліуритан. Трейнер регулює положення язика і зубів, виправляє прикус.

Профілактичні протези — використовуються для попередження деформації зубів при втраті одного або декількох молочних зубів. Стимулюють ріст щелепи.

Пластинки Хінце — використовуються для попередження деформації зубів за наявності шкідливих звичок: смоктання пальців та ін.

Сучасні пластинкові апарати та ортодонтичні апарати в цілому стали набагато естетичніше і якісніше, ніж їхні побратими років десять тому. Зубні пластинки стали набагато тонше, що прискорює звикання, випускаються в різнокольорових варіантах, що неодмінно зацікавлює дітей.

Ціни на пластинкові апарати варіюються залежно від матеріалів виготовлення і гвинтів пластини.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити пластинкові апарати, пройти глибоке фторування, довідатися про ціни на терапевтичне лікування кіст, імплантологія зубів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра