Skip to content

Глибоке фторування зубів.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Глибоке фторування зубів — дуже важлива процедура в профілактиці порожнини рота. Глибоке фторування допомагає запобігти появі карієсу і підтримувати ротову порожнину в здоровому стані.

Фтор є необхідним мінералом для зубів. При дефіциті фтору зубна емаль стоншується, з’являється підвищена чутливість зубів до гарячого, холодного, кислого, солодкого подразників. Збільшується ризик виникнення карієсу.

Цей мінерал потрапляє в наш організм переважно через воду. У багатьох західних країнах воду навіть спеціально фторують. У нашій державі ситуація складається трохи інакше, тому кожен повинен думати про здоров’я зубів самостійно.

Крім глибокого, існує також поняття просте фторування зубів. Це коли виготовлені зліпки зубів заповнюються розчином фтору і накладаються на зуби. Або ж ще простіше — за допомогою спеціальної кисті на зуби наноситься фторовмістовний лак. Але ці способи поверхневі.

Глибоке фторування зубів — набагато більш надійний і ефективний метод профілактики порожнини рота. Завдяки такому методу, фтор і кальцій глибоко прнизують емаль зубів, і вони міцнішають приблизно в 10 разів.

Етапи глибокого фторування

На первинному етапі лікар-стоматолог проводить професійне чищення зубів, очищаючи зуби від зубного нальоту і каменів. Далі зуби просушуються потоком теплого повітря та на них наноситься спеціальна емаль, яка потім знову просушується.

Потім відбувається туширування зубів за допомогою тампона з молочком гідроокису міді і кальцію. Потім рот слід прополоскати водою. Концентрація фтористого кальцію в розчині при глибокому фторуванні перевищує в 5 разів концентрацію при простому фторуванні.

Глибоке фторування зубів гарантує ефективний і надійний захист від карієсу та інших захворювань порожнини рота. При фторування на поверхні зубів утворюється особливий шар, який підвищує міцність зубів і не дозволяє кальцію вимиватися з тканин. Глибоке фторування рекомендовано проводити раз на рік. Перед процедурою обов’язково проводиться діагностика зубів на наявність фтору в зубній емалі.

Переваги глибокого фторування:

  • якісна профілактика здоров’я зубів;
  • підвищення міцності емалі зубів;
  • підвищення міцності пломб;
  • нормалізація флори слизової оболонки ротової порожнини;
  • зменшення чутливості зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пульпіту, довідатися про ціни на лікування ясен, пластинкові апарати Ви зможете у нас. “Стоматологічний центр Дніпро Катан Дент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра