Skip to content

Хірургічна стоматологія.
Хірургія, видалення зуба і коренів.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Пародонтальна хірургія займається усуненням нальоту навколо зубів і з-під ясен. Ціни на лікування пародонтиту в KatanDent.

Синус–ліфтинг або кісткова пластика та пластика м’яких тканин ротової порожнини — основні напрями реконструктивної хірургії.

Хірургічна операція, яка призначається, коли збереження зуба вже неможливо. Ціни на видалення зубів KatanDent.

Видалення вісімок досить поширене серед пацієнтів. Зуби мудрості мають свої особливості. Ціни на видалення зубів мудрості.

Лікування альвеоліту потрібно починати негайно. Він проявляється після проблематичного видалення зуба. Ціни на лікування альвеоліту.

Гемісекція зубів – це операція з видалення одного кореня зуба у багатокореневих зубів і коронки зуба. Ціни на гемісекцію зубів.

Зубозберігаючі операції проводять, коли терапевтичне лікування зубів вже неможливо або недоцільно. Цистектомія, тканинна регенерація.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Хірургічна стоматологія завжди була дуже затребуваною галуззю стоматології, завдяки багатьом унікальним методикам, що дозволяють здійснювати багато операцій, в тому числі і зубозберігаючі операції, підсадки кісткової тканини і т.д.

Таким чином, хірургічна стоматологія вже давно стала одним цілим з відновлювальною стоматологією, і не має виключної спрямованості на видалення зубів, як прийнято вважати.

Хірургічна стоматологія на сьогоднішній день дозволяє зберігати безліч, здавалося б, безнадійних зубів, повернути на місце втрачені зуби, позбавити від потреби регулярних уколів у ясна антибіотиків та ін.

Хірургічна стоматологія ставить перед собою завдання відновлювати здоров’я, функціональність і красу зубного ряду.

Найбільш популярною послугою хірургії залишається видалення зубів, видалення зубів мудрості. Але сьогодні хірурги-стоматологи роблять все можливе, щоб зберегти зуби, не піддавати їх видаленню.

Крім іншого, серед послуг хірургічної стоматології виділяються: лікування альвеоліту, гемісекція зубів, реконструктивна хірургія, пародонтальная хірургія та багато іншого.

Хірургічні операції можуть бути різного ступеня складності. У Центрі стоматології Дніпропетровська KatanDent кожне хірургічне втручання відбувається акуратно і безболісно, зі швидким подальшим загоєнням.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти шинування зубів, домашнє відбілювання зубів Opalescence, дізнатися про догляд за імплантами, 3D установка імплантів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.