Skip to content

Повторне ендодонтичне лікування.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Повторне ендодонтичне лікування має не менш важливе значення, як і первинне. Ендодонтичне лікування уявляє собою лікування кореневих каналів зуба. Багатьом знайомий зубний біль і всі неприємності, з ним пов’язані. Лікарі-ендодонти займаються лікуванням кореневих каналів, судинно-нервового пучка (пульпа), що знаходиться в порожнині зуба.

Ендодонтичне лікування необхідно проводити в разі, якщо хвороботворна інфекція поширюється на пульпу, адже тоді запалення є незворотнім.

Суть ендодонтичного лікування полягає в тому, щоб позбутися від усієї присутньої інфекції. Для цього забезпечується доступ до зубного каналу, віддаляється судинно-нервовий пучок, потім відбувається механічне розширення каналу, обробка його антисептиками, підготовка каналу до пломбування і безпосередньо саме пломбування зуба надійним герметичним матеріалом.

Лікування каналів зуба досить складна процедура, яка не завжди гарантує збереження позитивного результату на все життя. У такому випадку необхідно повторне ендодонтичне лікування. Таке лікування вимагає досить тривалого часу, і часто спостерігається недотримання протоколу ендодонтичного лікування.

Серед пацієнтів дуже поширена думка, що якщо вже раніше вилікуваний зуб захворів знову, його потрібно тільки видаляти. Але повторне ендодонтичне лікування може врятувати навіть зуб зі складною структурою каналів, великими околокорневими дефектами, наявністю зламаного інструменту в каналі.

Матеріально-технічне оснащення нашого центру стоматології KatanDent відповідає всім сучасним вимогам, а всі лікарі – справжні майстри своєї справи і мають великий клінічний досвід.

У нашому центрі стоматології в наявності є все потрібне обладнання для якісного і безболісного проведення навіть найскладніших процедур: операційний мікроскоп, комп’ютеризовані системи, нові ультразвукові технології, сучасні системи для пломбування каналів розігрітою гутаперчею, ну і найголовніше – досвідчені й уважні фахівці.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру повторне ендодонтичне лікування, установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. “Стоматологічний центр Дніпро KatanDent” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра