Skip to content

Пародонтальна хірургія в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Пародонтальна хірургія займається усуненням нальоту навколо зубів і з-під ясен.

Пародонтальна хірургія потрібна у випадку, якщо таке захворювання як пародонтит перейшло в запущену стадію і справа йде до втрати зуба. Пародонтальна хірургія також виконує терапевтичну функцію і стабілізує стан пацієнта перед початком відновлювальних операцій.

Крім іншого, пародонтальная хірургія покликана приводити в порядок естетику ясен. Адже для сліпучої усмішки важливі не тільки здорові білосніжні зуби, але й здоровий пародонт.

Пародонтит — це складне запальне захворювання, при якому відбувається ураження і руйнування тканин ясен, що оточують зуби. Ознаками захворювання є запалення ясен, кровоточивість, збільшення кількості відкладень на зубах, неприємний запах з рота.

Якщо вчасно не почати лікування пародонтиту, зубний наліт буде доходити нижче рівня шийок зубів, утворюючи патологічні ясенні кишені. У цих кишенях і далі будуть накопичуватися продукти життєдіяльності хвороботворних бактерій, інфікувати ясна і навіть коріння зубів.

Пародонтит приносить великий дискомфорт: больові відчуття, розхитані зуби. Першими ознаки пародонтиту легко помітити самому. Якщо виникли почервоніння, запалення, кровоточивість ясен потрібно відразу ж звернутися до лікаря-пародонтолога.

Види пародонтальної хірургії

Клаптеві операції. Якщо глибина зубодесневої кишені перевищує 5 мм (при нормі 2-3 мм), необхідна операція по зменшенню кишені. При цьому надсікаються тканини пародонту, щоб оголити ділянки із захворюванням і здійснити чистку частини ясен і поверхні кореня зуба від відкладень. В процесі операції частина внутрішнього епітелію зубодесневої кишені зрізається, а частина, що залишилася зшивається в проміжках. Так зуб отримує вдосконалене кріплення.

Гінгівектомія. Ця операція проводиться, якщо деяка ділянка ясен розростається і захоплює зуб. Це ускладнює гігієну порожнини рота, стає важче усувати зубні відкладення, порушується естетика. Гінгівектомія — це видалення цих самих надлишкових тканин.

Гінгівопластика — це зворотня процедура, коли ясна стоншуються і оголюються шийки зубів. Це неприємне захворювання може виникати навіть у дітей, призводить до естетичного дефекту. Пародонтальна хірургія в цьому випадку пропонує пересадку м’яких тканин, наприклад, з ньоба. В результаті контури ясен нормалізуються.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти хірургію пародонта, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра