Skip to content

Гігієна. Лікування зубів у дітей

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Гігієна порожнини рота у дітей дуже важлива. Чистити зуби дітям до 6 років потрібно батькам. Це пов’язано з тим, що повноцінного чищення дитина не зможе провести своїми силами, тому необхідна допомога старших.

Купити першу зубну щітку потрібно після року життя малюка. Щетина повинна бути з м’якою короткою щетиною, невеликою голівкою і зручною ручкою. З року життя потрібно і починати навчання дитини чистити зуби самому, наслідуючи дорослих.

У віці 2-3 рочки вже можна пояснювати чому саме потрібно ретельно чистити зуби і казати про важливість гігієни порожнини рота. Що потрібно гарненько полоскати рот і не ковтати воду. Бокові поверхні зубів дітей потрібно обов’язково чистити зубними нитками.

Процедури гігієни необхідно проводити щодня вранці і ввечері після прийому їжі. А міняти зубну щітку – кожні 1-3 місяці .

Електричні зубні щітки краще використовувати вже після зміни на корінні зуби.

Під час першого візиту до стоматолога доктор покаже малюку як правильно чистити зуби, потім оцінить як дитина робить цю процедуру самостійно.

Грамотна гігієна порожнини рота у дитини – запорука краси і здоров’я його зубів надалі.

Гігієна молочних зубів. Навіщо лікувати молочні зуби?

Навіть абсолютне дотримання гігієни порожнини рота не може дати гарантій того, що карієс ніколи не виникне. Карієс, запальні процеси в порожнині рота можуть мати місце внаслідок незбалансованого харчування, поганої якості води, родової схильності, стресів та інших несприятливих факторів.

На превеликий жаль, багато батьків думають, що раз зуби молочні, тимчасові, то і лікування зубів не обов’язково, все одно випадуть. Але ця думка помилкова у зв’язку із наступними причинами:

  1. Є зачатки корінних зубів. Постійні зуби не виростають з нізвідки. Їх зачатки вже знаходяться під молочними, тобто карієс тимчасових зубів може завдати шкоди і майбутнім постійним.
  2. Гострий біль. Сильно боліти можуть і молочні зуби, а якщо є больові відчуття, то лікувати зуби у дитини буде складніше.
  3. Послаблений імунітет. Вогнища інфекції в роті знижують імунітет дитини і навіть викликають хронічні хвороби порожнини рота і глотки.
  4. Дефекти прикусу. Якщо молочний зуб випаде або буде видалений завчасно, то інші зуби почнуть рухатися, зміщуючи зачатки постійних зубів. І тоді може знадобитися виправлення прикусу.
  5. Запах з рота. Неприємний запах, що викликається карієсом, може стати причиною проблем у спілкуванні з друзями.

Так що, шановні батьки, бережіть здоров’я дітей з самого раннього віку. Гігієна порожнини рота у дітей багато в чому залежить від Вас самих.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пародонтиту, довідатися про ціни на пластинкові апарати, установка вінірів Ви зможете у нас. “Дитячий стоматологічний центр в Дніпрі Катан Дент” до Ваших послуг до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра