Skip to content

Індивідуальна гігієна порожнини рота.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Індивідуальна гігієна порожнини рота – основа здоров’я зубів кожної людини. Самостійному догляду за зубами потрібно приділяти особливу увагу.

Причиною карієсу, гінгівіту, пародонтиту, а також інших захворювань зубів є зубні відкладення – зубний наліт і камінь. Вони складаються з патогенних мікроорганізмів, які в процесі своєї життєдіяльності виробляють кислоти, що негативно впливають на всю мікрофлору порожнини рота, включаючи і м’які і тверді тканини.

Якісна, правильна і регулярна індивідуальна гігієна порожнини рота допоможе звести до мінімуму ризик виникнення багатьох стоматологічних захворювань. Механічне усунення середовища проживання мікробів – та процедура, яку кожен може виконати самостійно у себе вдома.

Індивідуальна гігієна порожнини рота – це область, якій навчає стоматолог-гігієніст. Багатьом може здатися, що ж може бути такого складного в чищенні зубів? Кожен з нас чистить зуби два рази на день, а деякі ще частіше, але проблеми зі здоров’ям зубів все одно виникають.

Справа в тому, що потрібно ще й робити це правильно. А неправильна чистка зубів навіть може принести шкоду. Наприклад, якщо зубна щітка занадто жорстка, нею можна поранити ясна, викликати локальну підвищену чутливість зубів.

Зубна щітка повинна мати заокруглену головку, бути гладкою, компактною, оптимально діставати до корінних зубів. Шийка щітки повинна перебувати під невеликим кутом до ручки, бути округлої і тонкою. Ручка не повинна викликати стомлення при виконанні рухів і добре утримуватися рукою.

Зубну щітку потрібно зберігати в абсолютній чистоті: ретельно вичищати залишки зубної пасти, нальоту, промивати під теплою водою. Зберігати щітку треба в склянці голівкою вгору, щоб вона могла добре просохнути, і щетинки зберегли свою форму.

Не варто забувати і про зубну нитку, йоршики. Користуватися ними потрібно обов’язково, так як щітка слабо потрапляє в міжзубні проміжки, і збільшується ймовірність виникнення карієсу.

Флосом (зубною ниткою) також треба вміти правильно користуватися, щоб не травмувати міжзубноі сосочки, які можуть атрофуватися.

Індивідуальна гігієна порожнини рота – це невід’ємна частина гігієнічних процедур, профілактики здоров’я ротової порожнини. Тому не ризикуйте своїм здоров’ям, записуйтесь на прийом до гігієніста і беріть із собою своїх дітей.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірїв, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. “Стоматологічний центр Дніпро КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра