Skip to content

Установка вінірів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Установка вінірів — ще одна послуга нашого центру стоматології, що набирає популярність. Вініри — це пристосування для реставрації зубів, з їх допомогою можна добитися красивої, рівною посмішки. Вони коректують колір і форму зубів.

Установка вінірів не зіпсує природність зубного ряду, так як вініри повністю повторюють і колір і прозорість зубів. Вініри також приховують зубні дефекти, темні плями, надколи, коригують прикус.

Види вінірів:

  • порцелянові вініри (керамічні вініри);
  • композитні пластинки.

Раніше керамічні вініри і порцелянові вініри відносили до двох різних типів . На сьогоднішній день керамічні майже на застосовуваються в чистому вигляді.

Порцелянові вініри — це найтонші пластини, що кріпляться на зуб спеціальним клеєм. Досягнення натурального ефекту гарантовано.

Установка вінірів

Перед установкою вінірів спочатку зуби обтачуються, в деяких випадках обточування не обов’язкове. Далі береться зліпок зуба, який відправляють в лабораторію для виробництва вініров.

Поки йде виготовлення, пацієнту ставляться тимчасові вініри.

Порцелянові вініри відрізняються високою міцністю, вони довговічні, в точності подібні до справжніх зубів. Колір вінірів не змінюється з плином часу.

Композитні вініри ставлять в один прийом. При цьому стоматолог сточує зуб, накладує спеціальний матеріал шар за шаром, тобто вінір формується прямо на місці в порожнині рота. Композитні вініри ставляться на 5-7 років. Їх використовують, якщо потрібно відновлення одного-двох зубів.

Догляд за вінірами

Звична регулярна гігієна порожнини рота цілком підходить для догляду за вінірами. Уникайте зайвих механічних навантажень на зуби з вінірами, щоб не утворювалися небажані відколи. Краще не розкушувати зубами горіхи і трохи менше лускайте насіння.

Установка вінірів — сучасний, новомодний метод корекції зубів. З їх допомогою можна зробити посмішку сліпучою, не піддаючи великий трансформації рідні зуби.

Кваліфіковані фахівці центру стоматології KatanDent обов’язково дадуть відповідь на всі Ваші питання щодо установки вінірів, і підберуть оптимальний варіант саме для Вас.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка вінірів, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра