Skip to content

Зуби за годину з технологією M-guide.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Комп’ютерні, цифрові технології — це невід’ємна частина сучасного життя. Вони знаходять застосування в самих різних сферах, і стоматологія не виняток. Завдяки такому розвитку, наука виведена на рівень майбутнього.

Що ж таке технологія M- guide?

Технологія M- guide — це комплекс систем, який складається з віртуального планування майбутньої установки імплантів та проведення процедури імплантації хірургічним методом.

Переваги технології M-guide безперечні. По-перше, відбувається абсоютно точний збір інформації завдяки докладному зображенню, отриманому на комп’ютерній томографії. По-друге, програмний софт форматує цифрові дані в 3D зображення і моделі з граничною точністю.

Детальна візуалізація дозволяє при подальшій роботі враховувати навіть дрібні особливості будови щелепи, щільності кістки з метою найкращої установки імпланта.

Технологія M-guide відбувається таким чином: стоматолог робить знімки зліпків, зубний технік виготовляє рентгенологічний шаблон для пацієнта, потім йде безпосередньо імплантація зубів. Все досить просто, якісно і швидко. Саме тому дана технологія отримала назву «зуби за годину».

На етапі хірургічного втручання виготовлений шаблон фіксують в порожнині рота, зайві м’які тканини при цьому можуть бути видалені бесшовно. Після чого імпланти встановлюються миттєво.

Пацієнт значно економить свій час, отримуючи нові зуби відразу ж після операції. Травматичність і негативний результат виключені, завдяки попередньому комп’ютерному плануванню.

Система M-guide дуже спростила життя фахівцям, скоротивши кількість оперувань: видалення зуба та імплантація об’єднані в один етап.

Також з плюсів — економія дорогоцінного часу. Реабілітація після операції виключає труднощі з дикцією, функціонування зубощелепної системи не змінено, привабливий ітог гарантований.

Робота зубного техніка спрощена, оскільки відразу ж розробляються правильні 3D моделі позиціонування імплантів.

Записатися на прийом до стоматолога, зробити процедуру зуби за годину з технологією M-guide, довідатися про ціни на брекет-системи, видалення нерва в зубі Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра