Skip to content

Протезування на імплантах у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Останнім часом протезування на імплантатах стало дуже популярною процедурою, і замінило собою звичайне протезування зубів.

Протезування на імплантах — це відновлення зуба або декількох зубів. Раніше таку функцію виконували знімні протези, які часто приносили тільки незручності, виглядали не дуже естетично, дратували слизову порожнину рота.

Протезування на імплантатах справило цілу революцію в області протезування зубів. Імпланти абсолютно не відрізняються від справжніх зубів, виконують всі ті ж функції, що і звичайні зуби і привабливо виглядають.

Переваги протезування на імплантатах:

  • Протезування на імплантатах дозволяє відновити втрачені зуби без препарування, з мінімальним зачіпанням сусідніх здорових зубів;
  • За допомогою імплантів можна позбутися дефекту навіть в самих важкодоступних ділянках;
  • Імплант не дає розсмоктуватися кістковій тканині в місцях, де були відсутні зуби, оскільки він дає навантаження на кісткову тканину, не даючи їй атрофуватися. За рік без зуба може бути втрачено близько 25% кісткової тканини, за наступні роки — всі 50%, що провокує зміну прикусу, зміщення зубів;
  • Імплант являє собою самостійну конструкцію, якій не потрібна опора на сусідні зуби, таким чином зуби захищені від зайвого навантаження як під час пережовування, так і в цілому.

Крім іншого, за допомогою імплантів можна зробити незнімні протези, поліпшити фіксацію колишніх знімних протезів. Протезування на імплантатах забезпечує швидке звикання до протезів, адже межі цих імплантів менше, ніж у стандартних протезів. Схожість з природними зубами стовідсоткова.

Протезування на імплантатах покращує жувальний процес, що сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Якщо всі вказівки лікаря і норми експлуатації протезів дотримані, термін служби протезів триває значно довше, ніж у звичайних протезів.

Протезування на імплантатах стане реальним виходом із проблеми навіть у найскладнішій ситуації, коли знімне протезування не рятує.

Навіть у випадку, якщо кісткова тканина вже атрофована, і її не вистачає, імплантація все одно буде здійсненна. Можливо, будуть проведені деякі операції підготовчого характеру: кісткова регенерація, відновлення кісткових блоків, синус- ліфтинг. Протезування на імплантатах допоможе Вам зберегти гарну бездоганну посмішку.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру протезування на імплантатах, переліковування каналів, довідатися про ціни на брекет-системи, шинування зубів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра