Skip to content

Лікування пульпіту. диагностика пульпита

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Лікування пульпіту потрібно проводити негайно, адже пульпіт – це запалення пульпи, судинно-нервового пучка зуба. Пульпіт є ускладненням карієсу, може виникнути внаслідок неякісної пломби, невірного препарування зуба, травми зуба та інш.

Гострий пульпіт супроводжується сильними болями, які посилюються вночі, під час їжі, при впливу різних температур. Біль може віддавати у вухо, в скроню. На перших стадіях розвитку хвороби біль не занадто сильна і швидко проходить, тому пацієнти не поспішають проводити лікування пульпіту.

Але з часом болі посилюються, стають більш тривалими, та не заспокоюються знеболюючими засобами. Найчастіше саме на цій стадії стоматологи бачать у себе на прийомі хворих пульпітом.

Якщо лікування пульпіту не проводиться, хвороба переходить у стадію хронічної, часто протікає безсимптомно. Але це тільки лише примарне щастя: запальний процес нікуди не дівається, а, навпаки, прогресує, поширюється на навколишні тканини, призводить до періодонтиту або навіть до втрати зуба.

Іноді пульпіт з самого початку протікає безсимптомно, особливо при зниженому імунітеті, і виявляється тільки на прийомі у стоматолога. Не забувайте про профілактику стоматологічних захворювань, регулярні огляди дозволяють виявляти патології на ранніх етапах.

Лікування пульпіту здійснюється під місцевим наркозом. При лікуванні, пульпа та продукти її розпаду видаляються повністю, канали ретельно дезінфікуються, знищуються злоякісні бактерії. Далі йде пломбування для закриття від ще одного можливого ураження бар’єру між зубними каналами і порожниною рота.

У центрі стоматології KatanDent застосовуються тільки новітні сучасні технології лікування пульпіту.

Пам’ятайте, самолікування часто призводить до небажаних і сумних наслідків. Лікування пульпіту в домашніх умовах варто проводити тільки при умови виклику лікаря додому, і якщо в нього будуть всі необхідні професійні прилади. А лікування пульпіту народними засобами краще не вживати.

Найбільш частим ускладненням є періодонтит – запалення тканин, що оточують коріння зуба. Лікування періодонтиту також потрібно проводити негайно, так як це захворювання дуже небезпечне. А при хронічному періодонтиті часто виникають гранульоми, околокореневі кісти зуба. У цьому випадку вже потрібно хірургічне втручання, видалення зуба, щоб запобігти потраплянню інфекції в кров і подальшому поширенню по всьому організму.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. “Центр стоматології Дніпр КатанДент” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра