Skip to content

Ортодонтія
Ортодонтичне лікування

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Виправлення прикусу стає все більш популярним. Існує декілька методів лікування прикусу. Правильно підібраний метод і регулярність візитів на огляд до лікаря гарантують, що виправлення прикусу буде проведено успішно.
Брекет-системи — це ортодонтичні апарати, які служать для виправлення нерівного прикусу, вирівнювання зубів. Нинішні брекет-системи естетичні, високоякісні, ефективні та не доставляють незручностей під час носіння.
Пластинкові апарати — це знімні ортодонтичні апарати, що застосовуються для виправлення неправильного прикусу. Це знімні апарати, тому їх можна самостійно зняти під час прийому їжі та чищення зубів.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Перше, на що люди звертають увагу, коли знайомляться, це усмішка.  Адже вона відіграє одну з головних ролей у подальшому спілкування. Мабуть, ви самі часто помічали, що доглянуті, рівні зуби роблять посмішку більш дружньою і теплою. Більше того – це виглядає естетично і красиво.

Вирівняти зуби можна у будь-якому віці, а тривалість носіння конструкцій чи систем залежить від стану зубів і ступеню викривлення. Проте, у багатьох людей існують упередження щодо носіння брекетів чи апаратів.

Наша думка така – брекети чи системи носити не соромно, соромно мати криві зуби!

В Стоматології Дніпра Катан Дент працює високопрофесійний ортодонт, який підбере індивідуальну конструкцію саме для вас.

Ми пропонуємо:

  • брекети 
  • капи
  • апарати
  • трейнери

Брекети – стаціонарні конструкції для примусового вирівнювання зубів. Кріпляться до зубів за допомогою спеціальних матеріалів. У брекет-системі задана певна форма і напрямок руху зубів.

Брекети бувають металеві, керамічні, сапфірові, саморегулюючі.

Центр стоматології KatanDent оснащений всіма сучасними ортопедичними конструкціями. Пацієнт завжди має право вибору способу лікування або протезування. Наші фахівці для початку проведуть діагностику, а потім пояснять всі переваги і недоліки того чи іншого протеза, розкажуть про правила їх експлуатації, зберігання.

Протезування дуже тісно пов’язане з імплантологією, оскільки досить часто воно відбувається на штучних коренях і з фіксуючими имплантами. У нашій практиці ми використовуємо тільки новітні технології в галузі стоматології.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування кісти зуба Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.