Skip to content

Видалення зубів мудрості в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Видалення зубів мудрості (вісімок) досить поширене серед пацієнтів стоматологічних клінік. І це доволi непросте завдання для лікарів. Видалення зубів мудрості — це робота стоматологів-хірургів.

Зуби мудрості прорізаються останніми в 17-25 років, іноді раніше, іноді пізніше. Все залежить від індивідуальних особливостей людини.

Видалення зубів мудрості має ряд труднощів. Складнощі видалення пов’язані з тим, що ці зуби досить часто мають викривлені канали, і їх важко якісно обробити.

Також важкодоступне місце розташування зубів ускладнює завдання, адже пацієнт не може настільки широко відкрити рот. З цих причин видалення зубів мудрості може закінчитися рядом ускладнень.

Тому завжди краще поборотися і вилікувати по можливості зуби мудрості. Але трапляються ситуації, коли зберегти вісімку, на жаль, неможливо. Частіше це стосується вже прорізавшихся зубів. Спочатку ці зуби самі по собі досить крихкі у багатьох людей, їх погано видно при огляді, що призводить до несвоєчасного виявлення патологій.

Хвороботворні бактерії швидко проникають в зуб, викликають періодонтит, а іноді і періостит. Захворювання супроводжуються сильними болями і набряками. У такому випадку видалення зубів мудрості має бути здійснено негайно.

Хвороба може протікати і хронічно: зруйнований зуб може і не хворіти, але на тлі іншого захворювання, ослаблення імунітету може статися загострення. Також відбувається поширення інфекції по всьому організму.

Показання до видалення зуба мудрості:

1 . Неправильне положення зубів мудрості.

При нахилі зуба мудрості, його зміщенні, при розташуванні поза зубної дуги приписують видалення зубів мудрості. Вони не стануть в нагоді при протезуванні, не беруть участь в процесі пережовування їжі, при нахилі в сторону щоки можуть травмувати її слизову. А це навіть може привести до зародження онкологічного захворювання в цій зоні.

2 . Нестача місця в зубній дузі.

Якщо зуб не може прорізатися тільки тому, що йому не вистачає місця в зубному ряду, це призводить до скупченості зубів. Зуб чинить тиск на сусідні, і відбувається зміщення зубів до центральних різців. У такому випадку видалення зуба мудрості, який ще не прорізався, роблять за допомогою невеликого розрізу. Складнощі в цьому процесі немає жодної, так що не варто переживати.

3 . Зуб мудрості руйнує сусідній зуб.

Якщо зуб мудрості росте під нахилом, він буде упиратися в сусідню сімку. Такий тиск завдасть шкоди емалі зуба, викличе карієс. Щоб зберегти і вилікувати сьомий зуб, потрібно видалити восьмий.

4 . Розвиток перікоронтіта (запалення капюшона).

Розташування зуба мудрості таке, що його частина покривається нависаючим капюшоном з слизової. У цьому просторі розмножуються бактерії, часто виникає запалення — перикороніт. У такому розвитку подій призначають видалити або зуб або капюшон.

Отже, хоча видалення зубів мудрості відбувається дещо складніше, ніж видалення інших зубів, боятися не варто, лікарі нашого центру зроблять все в кращому вигляді.

Записатися на прийом до стоматолога, видалити зуб мудрості, пройти процедуру реставрація зубів, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра