Skip to content

Реставрація зубів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Реставрація зубів зробить Вашу посмішку ідеальною. Красиві і здорові зуби завжди робили людину більш впевненою у собі. Сьогодні зробити собі голівудську посмішку легко. Всі сучасні технології, матеріали, обладнання та руки професіонала можуть створити ідеальну форму і білизну кожного зуба.

Реставрація зубів — це комплексна стоматологічна процедура, яка спрямована на виправлення дефектів, форми, положення окремого зуба або всього зубного ряду в цілому. Також реставрація зубів придасть зубам натуральну природну білизну.

Реставрація зубів проводиться двома методиками:

Терапевтична художня реставрація — це відновлення зубів в один етап за допомогою композитних матеріалів, створених на основі нанотехнологій. Терапевтична художня реставрація проводиться за кілька годин, потрібен всього один візит до стоматолога. Даний метод ідеально підходить для усунення неправильної форми зубів, щілин, надколів, тріщин і т.п.

Ортопедична реставрація зубів — це відновлення зубів за два або три етапи. Реставрація має на увазі виправлення частково або повністю зруйнованих зубів, установку нових зубів на місці втрачених. Відновлення відбувається за допомогою штучних матеріалів, з виду нічим не поступаються справжнім зубам — вініри, люмініри, вкладки, коронки, зубні протези, імпланти та ін.

Реставрація зубів дозволяє повністю відновити навіть дуже зруйновані зуби або цілий ряд зубів завдяки новітнім технологіям.

Технології художньої реставрації зубів:

  1. Пломбування зубів — нанесення на зуб кілька шарів композитного матеріалу, візуально не відрізнимого від натуральної зубної емалі здорових зубів.
  2. Реставрація зубів фотополімерами — проводиться новітніми мікрогібридними матеріалами, виготовленими згідно передовим нанотехнологіям.
  3. Ортопедична реставрація зубів штифтами, вкладками, коронками. Всі вони зроблені за індивідуальними зліпками зубів кожного пацієнта. Вкладки щільно кріпляться і в точності відтворюють форму і функціонал зубів. Штифти служать для надійної фіксації композитів.
  4. Художня реставрація зубів вінірами або люмінірами. Найчастіше застосовується для корекції передніх зубів, для створення «голівудських» усмішок. При установці рідні зуби не виточуються і не травмуються.

Оптимальний план реставрації зубів буде розроблений для кожного пацієнта в індивідуальному порядку. Якість робіт гарантовано. Ціни на реставрацію зубів варіюються залежно від ступеня пошкодження, кількості пошкоджених зубів і від застосовуваних матеріалів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру реставрація зубів, установка люмінірів, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра