Skip to content

Дитяча стоматологія.
Лікування зубів у дітей

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Гігієна порожніні рота у дітей дуже важлива. Грамотна гігієна порожніні рота у дитини — запорука краси і здоров’я його зубів надалі.
Виправлення прикусу у дітей — найважливіше завдання ортодонтів. Здоров’я зубощелепної системи впливає на здоров’я організму в цілому.
Стоматит часто вражає слизову дітей. Лікування стоматиту найчастіше доводиться на ранній дитячий вік. Ціни на лікування стоматиту.
Лікування зубів у дітей вимагає особливого підходу. Лікуванням зубів у дітей і профілактикою здоров’я зубів у дітей повинні займатися батьки.
Видалений зубів у дітей — це швидкий процес, так як молочні коріння добре розсмоктуються, вирвати їх не представляє особливої ​​праці.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Дитяча стоматологія — одна з найважливіших і перспективних галузей стоматології та всієї медицини в цілому. Дитяча стоматологія — це галузь медичної науки, що займається дослідженням причин виникнення, протікання, профілактики та способів лікування захворювань порожнини рота у дітей.

У нашому центрі стоматології KatanDent є дитячий кабінет, оснащений за всіма сучасними вимогами, в якому трудяться лікарі, спеціалізація яких — лікування зубів у дітей.

Здоров’я дітей — забуття будь-якого батька, тому так важливо знайти гарного стоматолога, якому можна було б беззастережно довірити своє чадо.

В останні роки дитяча стоматологія отримала великий розвиток. Були вивчені новітні наукові дані, розроблені нові методики профілактики і лікування зубів у дітей. Також розроблені нові матеріали для пломб, брекетів і т. д.

Тепер лікування зубів у дітей відбувається без страху стоматологів і без болю. На прийомі у дитячого стоматолога застосовуються тільки сучасні методи анестезії.

Візит до лікаря в нашому центрі обов’язково запам’ятається Вашим дітям. Прийоми викликають тільки позитивні емоції у дітей. В наявності у нас є кольорові пломби, коронки, красиві брекет-системи. Профілактика порожнини рота дуже приємна процедура. Смачні зубні пасти, яскраві і барвисті зубні щітки з зображеннями улюблених мультяшних героїв — все це перетворює відвідування стоматолога в гру.

Дитяча стоматологія нерозривно пов’язана з дитячою психологією. У доктора поведінка дорослих і дітей відрізняється, тому індивідуальний підхід до кожного просто необхідний. Наші дитячі стоматологи вистроюють відносини з дітьми в ігровій формі, завойовують довіру кожного пацієнта. А успіх у взаєминах — це вже перший крок до успішного лікування.

Батьки також повинні внести свій внесок перед прийомом до стоматолога. Не потрібно розповідати історії про те, як ви в дитинстві боялися лікарів і як було боляче видаляти зуб. Слід сказати, що добрий доктор лише зробить зубки здоровими.

Перший профілактичний візит до стоматолога потрібно здійснити в 2-2,5 року, коли молочний прикус вже сформований. За формуванням зубощелепної системи також повинен стежити дитячий лікар-педіатр, який у свою чергу, зобов’язаний нагадати батькам і виписати направлення до дитячого стоматолога.

У нашому центрі стоматології висококваліфікованиі фахівці здійснюють гігієну порожнини рота, виправлення прикусу, лікування стоматиту, лікування зубів у дітей, видалення зубів та інші стоматологічні процедури.

Обов’язково дотримуйтеся рекомендацій дитячого лікаря, і тоді Ви збережете зуби Вашої дитини здоровими і красивими.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.