Skip to content

Незнімне протезування зубів. Ціни на протезування зубів у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Незнімне протезування зубів – це вид класифікації зубних протезів. Незнімне протезування зубів означає, що пацієнт не може сам зняти протез. Установка зубної коронки – стандартний і найбільш поширений варіант такого протезування. Також до незнімного протезування відносяться: мікропротезування, установка мостів, імплантація протезів.

Незнімне протезування зубів має масу переваг, серед яких висока естетичність, природний вигляд, абсолютна схожість з натуральними зубами. Гігієна порожнини рота при носінні протезів залишається колишньою.

Незнімне протезування зубів призначається тільки після діагностики зубощелепної системи в цілому. Якщо присутніє часткове руйнування одного зуба, то призначають установку коронок. Зубна коронка – це своєрідний чохол для зуба, металевої структури, з керамічною оболонкою.

Металокерамічні коронки є найпопулярнішими на сьогоднішній день. Їх установка відбувається поетапно, в цілому необхідно три візити до лікаря.

Мікропротезування сьогодні стало дуже модною тенденцією, адже установка вінірів не передбачає настільки великого обточення зуба. Вініри – це пластини з дуже тонкого шару кераміки, які крім привабливого зовнішнього вигляду, виконують захисну функцію для зуба, абсолютно безпечні для оточуючих тканин. При цьому зуби повністю зберігають свої робочі властивості.

У поняття незнімне протезування зубів також входить установка вкладок. Їх застосовують як підготовчий матеріал перед протезуванням, а також замість пломб для лікування великих дефектів. Зубні вкладки бувають різного виду: металеві вкладки, керамічні вкладки, пластмасові вкладки і вкладки з сучасних композитних матеріалів.

Установка мостів починається з визначення двох сусідніх зубів, які будуть в якості опорних точок. Між ними встановлюється зубний протез на місці дефекту. Таким чином, навантаження перерозподіляється з протеза на опорні зуби. Бувають металеві зубні мости, суцільнолиті, металокерамічні, приклеювані і мостовидні протези на замкових кріпленнях.

Імплантація кореневих протезів також найчастіше носить назву умовно знімне протезування, так як стоматолог може легко відкрутити від імпланта коронкову частину зуба. Імплантація кореневих протезів останнім часом стає все більш популярною. Догляд за протезами такий же, як і звична гігієна порожнини рота.

Незнімне протезування зубів в нашому центрі стоматології KatanDent здійснюється тільки за допомогою новітніх матеріалів і технологій. Так, для виготовлення вінірів застосовується пресована кераміка IPS e.max Press, яка відрізняється високою міцністю (до 400 Мпа на вигин) і відмінною якістю. Ідеально підходить для тонких вінірів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пародонтиту, довідатися про ціни на лікування ясен, пластинкові апарати Ви зможете у нас. “Стоматологічний центр Дніпро KatanDent” до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра