Skip to content

Імплантологія зубів

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Всі системи імплантації зубів мають відмінності між собою. Ціни на системи імплантації зубів.
Установка імплантів зуба у професіоналів центру стоматології KatanDent займає близько 20 хв.
Догляд за імплантами не складний і не вимагає особливих зусиль. Головне — дотримання гігієни порожнини рота.
Одноетапна імплантація зубів відбувається в один прийом. Ціни на імплантацію зубів.
Двоетапна імплантація здійснює імплантацію зубів поетапно. Ціни на імплантацію зубів.
Технологія M-guide — це віртуальне планування установки імплантів.
3D установка імплантів і 3D моделювання — це віртуальне планування зубних операцій.
Зубні імпланти Bio3 Implants — імпланти найвищої якості з конусним з’єднанням.

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра

Імплантологія — це розділ стоматології, який відповідає за відновлення загублених зубів на основі штучних імплантів.

Імплантологія має на увазі введення в зубощелепної систему штучних зубів — замінників (імплантів). Замінити можна абсолютно всі втрачені зуби.

Сьогодні в сучасному світі багато приділяють велику увагу своєму зовнішньому вигляду, особливо усмішці. Якщо так сталося, що Ви втратили зуб або кілька зубів, ця неприємна проблема може бути вирішена завдяки імплантологічним заходам.

Імплантологія застосовує елементарні зубні протези для реставрації зубних рядів. Імплантологія як наука успішно розвивається вже більше 30 років і дуже популярна серед пацієнтів стоматологічних клінік.

Зубний імплантат являє собою стрижень діаметром 3-5 мм, виготовлений як правило з титану або цирконію. Але також імплантологія припускає використання лейкосапфіра і різні види кераміки, що не викликають роздратування.

Дентальная (зубна) імплантологія призначається в разі відсутності одного зуба або ж при значних деформаціях зубних рядів. Якщо патологія сильна, то на зубній імплант призначається знімний протез.

Зубний імплант — це замінник зубного кореня, який встановлюється в щелепи для утримання нового зуба або моста. Імпланти не тиснуть на сусідні здорові зуби, стоять нерухомо, виглядають природно.

Дуже популярними останнім часом стали процедури зуби за годину з технологією M-guide і 3D установка імплантів.

Імплантологія передбачає деякі обмеження по установці імплантів. Протипоказаннями є серйозні серцево-судинні захворювання, важкі захворювання нервової системи, хвороби крові, онкологія та інші хвороби, що перешкоджають хірургічне втручання, а також бруксизм, брак кісткової тканини в порожнині рота, обмеження відкриття рота.

При цьому брак кісткової тканини на сьогоднішній день не є серйозною причиною для відмови в імплантологічному лікуванні у зв’язку з розвитком методів кісткової пластики.

Установка одного імпланта триває протягом 20-30 хвилин. Сучасна імплантація від нашого центру стоматології KatanDent успішна практично на всі 100%, рівень успіху залежить від положення загубленого зуба в порожнині рота. Також фактори, що знижують вірогідність успіху, це вживання алкоголю і куріння, погана гігієна порожнини рота. Дуже важливо чистити зуби ниткою як мінімум два рази на день, регулярно проходити професійну чистку зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити зубні імпланти, пройти повторне ендодонтичне лікування, установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпро KatanDent» до Ваших послуг.