Skip to content

Зубні імпланти Bio3 Implants у Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Зубні імпланти Bio3 Implants від всесвітньо відомої німецької компанії Bio3 Implants GmbH — це особливі імпланти найвищої якості, мають конусне з’єднання. Німецькі імпланти Bio3 Implants роблять імплантацію зубів простим і легким процесом. Дані імпланти були створені на основі вже наявних перевірених багаторічних напрацювань в області імплантології та новітніх інноваційних рішень.

Завдяки цьому підходу Bio3 Implants відрізняються високою якістю і простотою застосування. Імплантанти Bio3 стануть справжньою знахідкою для будь-якої клінічної проблеми і стануть запорукою висококласного естетичного результату.

Зубні імпланти Bio3 Implants. Переваги

Головні переваги Bio3 Implants полягають в їх добрiй приживлюваності та довговічності. Конусоподібна форма імплантату Bio3 багато в чому пояснює їх довгий термін служби. Завдяки даній формі, імплант легко і без пошкоджень проникає в кісткову тканину. Конусне з’єднання сприяє кращій фіксації імпланта в кістцi, що зменшує компресію навколо шийки імпланта. З’єднання між імплантом і абатментом ідеальне і герметичне, бактеріально непроникне, що ще більше подовжує термін служби конструкції.

  • Bio3 Implants дозволяють усувати дефекти зубного ряду будь-якоі довжини та локалізації;
  • Bio3 Implants стануть відмінним рішенням для тих, у кого взагалі немає зубів, це прекрасна альтернатива знімним протезам;
  • Bio3 Implants підходять для установки на них всіх видів протезів, надійно їх фіксують. Крім цього, звикання на штучному зубі буде відбуватися швидше;
  • Bio3 Implants рівномірно розподіляють жувальне навантаження на щелепу, а правильна жувальна функція забезпечує хорошу роботу ШКТ;
  • Bio3 Implants можна встановити одразу ж після видалення зуба;
  • Bio3 Implants дуже складно відрізнити від природних зубів, вони естетичні і в точності повторюють форму, колір і розмір рідних.

Поверхня дентальних імплантів Bio3 Implants також сприяє ще більшiй приживлюваності. Титан вважається найоптимальнішим матеріалом для виготовлення імплантів. Він не відторгається організмом і легко зростається з кістковою тканиною щелепи. З часом титанові імпланти не втрачають своїх первісних якостей. Титанова поверхня імплантатів Bio3 анодирувана. Товщина оксидного шару імплантів дорівнює 10-15 мікрон. Також оксидний шар збагачений біоактивним полімером гидроксиапатитом кальцію, який активно застосовують для остеопластики.

Імпланти зубів Bio3 також відрізняються гiдрофильною мікропористою структурою поверхні. Мікропори утворюють собою складну багаторівневу рельєфну поверхню. Вона розширює площу поверхні зубного імпланти і формує ще більш сприятливі умови для приживлюваності.

Кісткова тканина зуба не просто легко вростає в мікропори, але й проростає між ними. Тим самим утворюється міцне з’єднання та ортопедична реабілітація проходить швидко і безболісно.

Приживлення імплантів Bio3, встановлених на верхній щелепі, відбувається максимально 6 місяців, а на нижній щелепі 4 місяці. Але даний термін скорочується, якщо Ви зробите вибір на користь одномоментної імплантації, яка гарантує Вам відхід від стоматолога з тимчасовими коронками або знімними зубними протезами, які вже будуть спиратися на встановлені імпланти.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити зубні імплантати Bio3, пройти повторне ендодонтичне лікування, встановити люмініри, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Центр стоматології у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра