Skip to content

Лікування пародонтозу в Дніпрі.

Виберіть комфортні, безболісні та інноваційні методи лікування.

Пародонтоз — це дистрофічне ураження кісткової тканини навколо зуба. Пародонтоз є хронічним захворюванням, на відміну від пародонтиту, не запального характеру.

Пародонтоз виникає через порушення роботи внутрішніх органів людини. Найчастіше причиною стає нестача харчування зубної тканини внаслідок порушення роботи нервової системи і судин пародонту, через відкладення зубних каменів. Також пародонтоз може бути спадковим захворюванням.

Найчастіше дане захворювання спостерігається у літніх людей, але також може проявитися і у молодих людей, і навіть у дітей.

Пародонтоз вражає область одного зуба або відразу декількох зубів. З прогресуванням захворювання, кісткова тканина розсмоктується і зуби починають хитатися.

Причини виникнення пародонтозу

Основні першопричини розвитку пародонтозу — це відкладення зубного нальоту і каменю, і виникаючі через це запальні процеси. Другорядними причинами можуть бути різні хвороби внутрішніх органів: серцево-судинної, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту та інших систем організму людини.

Симптоми пародонтозу

Пародонтоз небезпечний тим, що практично ніяк не виявляється на першій стадії. Поразка зуба і руйнування кісткової тканини відбувається всередині, під яснами. З часом ознаки пародонтозу проявляються очевидніше: ясна значно тоншають, стають помітними коріння зубів, з’являється висока чутливість до перепадів температур. Далі змінюється відтінок зубів, з’являється ерозія зубної емалі. У підсумку пародонтоз стає запальним, зуби оголюються й випадають.

Лікування пародонтозу

Лікування пародонтозу засноване на лікуванні загальних захворювань організму, які спровокували його. Лікар призначає препарати, які покращують кровообіг ясен — масаж, дарсонвалізацію та ін.

Також призначається професійна чистка зубів, видалення каменів, різні ортопедичні процедури. При необхідності навіть усунення патологій хірургічно.

Пам’ятайте, профілактика та правильна гігієна порожнини рота завжди краще, ніж лікування. І не варто займатися самолікуванням, звертайтеся до фахівців.

Ціни на лікування пародонтозу варіюються залежно від ступеня складності захворювання і методів лікування.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування пародонтозу, терапевтичне лікування кіст, довідатися про ціни на переліковування каналів, протезування на імплантатах Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр у Дніпрі KatanDent» до Ваших послуг.

Чому варто довіритися саме нашій клініці?
Багаторічний досвід

Всі наші фахівці - професіонали своєї справи. А це означає, що Вам буде надана кваліфікована допомога.

Висока якість лікування

Ми використовуємо тільки кращі стоматологічні матеріали та обладнання.

Доступні ціни на стоматологію

Здорова усмішка важлива кожному. Ми намагаємося оптимізувати ваші витрати, тому регулярно проводимо акції та знижки.

Тепле ставлення до всіх пацієнтів

Вам більше не потрібно боятися стоматологів. Ваш комфорт і позитивний результат - в наших пріоритетах.

Зручне розташування стаматологій

2 філії в 3 хвилинах ходьби від основних зупинок в різних районах міста. Ми будемо раді бачити Вас.

Сервіс онлайн записи в клініку

Виберіть зручний час і запишіться до вашого улюбленого лікаря. Швидко і легко!

Наші фотографії

Ми прагнемо, щоб якісне стоматологічне лікування було доступно кожному жителю і гостю Дніпра