Корекція кольору зубів є досить частою процедурою, яка, не дивлячись на свою відносну простоту, також вимагає складання плану лікування. Кожен клінічний випадок має обговорюватися окремо.

Корекція кольору зубів встановлюється залежно від типу захворювання пацієнта, якщо таке присутнє, від ступеня глибини ураження і причин, що спровокували зміни кольору. Також важливі побажання самого клієнта щодо бажаного ефекту.

Слід розуміти, що корекція кольору зубів передніх і бічних, не буде ідентичною. Вибирати відтінки зубів перед процедурою відбілювання зубів слід за спеціальною шкалою Віта, враховуючи такі показники як колір волосся, шкіри та очей пацієнта. Рівень освітлення, тон одягу визначатимуть відмінності тенденції сприйняття оком відтінків.

При процедурі відбілювання зубів дуже важливе взаєморозуміння лікаря та пацієнта. Досить часто поєднується відбілювання зубів і пломбування зубів. Найчастіше клієнти хочуть, щоб зуби були білішими і світлішими, але наскільки це можливо при кожному окремому випадку, виявить тільки досвідчений стоматолог. Ще не варто забувати про таке поняття, як природність, звичайно, якщо Ви не зірка Голлівуду.

Високий рівень компетентності лікаря також впливає на здатність до переконання пацієнта у правильності вибору методу санації та вмінні співвідносити бажання з реальністю. Обов’язково потрібно з’ясувати, чи згоден пацієнт на більш темний колір, якщо занадто білий відтінок зубів буде недоречний або нереальний. Розуміння пацієнтом фактора індивідуальності кожного організму і стійкості ефекту має бути адекватним.

Головні аспекти, що підлягають з’ясуванню, це:

  1. Тільки до кінця другого тижня після проведення процедури відбілювання, білизна зубів стабілізується. При цьому тон зубів стане дещо темніше, ніж у перший день.
  2. Відбілювання зубів буде ефективним в 97% звичайних випадків і в 90% випадків з присутністю тетрациклінових плям на зубах.
  3. Фінальний отриманий колір зубів залишиться стабільним протягом 1 року у 90% пацієнтів, 3 років — у приблизно 60% пацієнтів, 7 років — у 35% пацієнтів. Вторинне відбілювання допустимо тільки з дозволу стоматолога і під чітким його контролем.

Recommended Posts